Udvalgsmedlemmer

Funktion i udvalg Jobtitel Fornavn Efternavn Email Valgdato Dato for evt. genvalg Fratræder senest
Delegat for DSKFNM Overlæge Peter Oturai   10-09-2010 10-09-2014 10-09-2018
Suppleant Ledn. overlæge Lars Thorbjørn Jensen   12-09-2014 12-09-2018 12-09-2022